Podsumowanie spotkania IST i patrolowych

Serdecznie dziękujemy za udział w pierwszym spotkaniu IST i patrolowych reprezentacji ZHP na 24. Światowe Jamboree Skautowe. Kolejne odbęda się na przełomie maja/czerwca i października/listopada. Przygotowań jest sporo, ale rozpoczynamy je na tyle wcześnie, by podczas samego Jamboree cieszyć się harcerską przygodą. 

Podczas spotkania Pani Alison Behling z Ambasady USA w Warszawie opowiedziała uczestnikom, czego można spodziewać się w Wirgnii Zachodniej (pięknej przyrody) oraz o stereotypach, którym nie należy ulegać.

Prezentacja ze spotkania dostępna jest TUTAJ.

Omówiliśmy także pytania dotyczące transportu (rozważamy czarter lub dolot w kilku grupach), wiz: spotkania wizowe w Ambasadzie zorganizujemy w kilku grupach i paszportów: najlepiej wyrobić sobie nowy, by mieć 10-letnią wizę amerykańską w tym samym dokumencie (jeśli się kończy), sposoby pozyskiwania środków (prezentacja dostępna TUTAJ), umowy, które podpisujemy oraz sposoby komunikacji w grupie patrolowych i IST.

Bardzo ważne jest, by każdy uczestnik wypełnił kartę informacyjną (do pobrania TUTAJ) i kartę zdrowia (do pobrania TUTAJ).

Na podstawie Waszych pytań uzupełnimy także dział FAQ na stronie. Jeśli nurtuje Was jakaś sprawa, śmiało, piszcie na: jamboree2019@zhp.pl.

Grupy na Facebooku:

Strona Reprezenatcji na Facebooku: https://www.facebook.com/jamboree2019.zhp/

Ankieta ewaluacyjna do wypełnienia: https://www.survio.com/survey/d/A5C0E5Z2B1L9D2U2O