Spotkanie kadry Kontyngentu oraz IST

3 lutego w Warszawie odbędzie się spotkanie kadry Kontyngentu Polskiego na 24. Światowe Jamboree Skautowe oraz członków IST, którzy pojadą do Wirginii Zachodniej.

W planie spotkania: integracyjna gra, która przybliży procedury oraz specyfikę wyjazdu na Światowe Jamboree Skautowe, spotkanie z przedstawicielami Ambasady USA w Polsce – „Podróż do Stanów? O czym powinieneś wiedzieć przed wyjazdem”, dyskusja o pozyskiwaniu środków na wyjazd, reprezentacja, o jakiej marzę – czego nie może zabraknąć, aby ten wyjazd był przygodą życia? Kwestie formalne: wpłaty i umowy oraz sesja Q&A – pytań i odpowiedzi na wszystkie nurtujące Was pytania!

Początek spotkania: sobota 3.02.2018, godz. 9.00 w Głównej Kwaterze ZHP (ul. Konopnickiej 6), w sali kominkowej. Koniec przewidywany jest na sobotni wieczór, lub – w niedzielny poranek 4.02.
Zgłoszenia na spotkanie: https://goo.gl/forms/eT5C3sakDbvnMjO73.
Koszty: osoby, które opłaciły pierwszą ratę wpisowego: 0 zł, pozostali: 20 zł.