Spotkanie kontyngentu WSJ 2019

Najbliższe spotkanie kontyngentu ZHP na 24 Światowe Jamboree Skautowe w USA odbędzie się 9 czerwca w Warszawie. Pracować będziemy między godziną 9.00 a 20.00 Laboratorium Centrum Wodnego w Szkole Wyższej Gospodarstwa Wodnego na ul. Ciszewskigo 6, w Sali Wystawienniczej.

Plan spotkania:

9:00 – 10:00 – integracja (prowadzenie: Aleksandra Polesek)
10:00 – 11:30 – goście z Ambasady USA w Warszawie. Szkolenie z wypełniania wniosków wizowych i procedur związanych z podróżą (część lub całość będzie w języku angielskim!)
11:45 – 13:00 praca w 2 grupach
– IST – job & more (prowadzenie: Iga Miłosławska)
– zastępowi – a lot of good news (prowadzenie: Agnieszka “Perła” Pospiszyl)
13:00 – 13:30 – jak się promować, żeby być widocznym czyli social media ninja (prowadzenie: Marta Bańka)
13:30 – 15:00 – Viva la Mexico czyli przerwa na jedzebnie + małe zadanie na zagryzkę
15:00 – 15:30 – FOSE czyli jak napisać wniosek o dofinansowanie (prowadzenie: Magda Lenartowicz i Katarzyna Greczycho)
15:30 – 16:00 – wysublimowana wyprawka, czyli co chcemy mieć, żeby osiągnąć efekt WOW (prowadzenie: Michał G00rek Górecki)
16:00 – 17:30 – wieści z USA czyli BDWI – Bardzo Dużo Ważnych Informacji (prowadzenie: Agnieszka “Perła” Pospiszyl i Harry Motyka)
17:45 – 18:30 – wszystko, co chcesz wiedzieć o jamboree, ale bałeś się zapytać
18:45 – 20:30 – skróty, grywalizacja i Q&A

Jak dojechać?
a) Komunikacją miejską
Metrem w kierunku KABATY, stacja końcowa SŁUŻEW, następnie wyjściem ze stacji na ulicę Wałbrzyską, na przystanek autobusowy linii 193. (ze stacji CENTRUM czas podróży ok. 12 minut)
Autobusem linii 193 z przystanku METRO SŁUŻEW w kierunku URSYNÓW PŁD. , przystanek końcowy CISZEWSKIEGO (przy Centrum Wodnym) (czas podróży ok. 10 minut)
Autobusem linii 148 oraz 166 (przystanek Ciszewskiego).b) samochodem
Miejsca Parkingowe na terenie Kampusu SGGW:
Parking Podziemny na terenie Kampusu, wjazd od ulicy Nowoursynowskiej do 2 godzin 2,00 zł, powyżej 2 godzin 3,00 zł. Poza tym jest kilkanaście miejsc parkingowych przy budynku LCW.

Co ze sobą zabrać:

Tak, jak na poprzednim spotkaniu prosimy Was o zabranie własnych kubków. Na miejscu będzie woda / kawa / herbata. Weźcie też scyzoryk – zawsze może się przydać 😉.

Dress code:
T-shirty harcerskie / skautowe i chusta.
Uwaga! W czasie przerw będzie najlepszy moment, na wyjaśnienie indywidualnie sprawy związanych z wpłatami, kartami uczestnika i umowami.

Noclegi: osoby, które wpisały w ankiecie konieczność noclegu, dostaną w poniedziałek/wtorek osobnego maila.