Zaczynamy przygodę! Zadanie dla patroli

Tylko rok i kilka miesięcy dzieli nas od wyjazdu na Światowe Jamboree Skautowe w USA. Chcemy wspólnie przygotować się do tej wyprawy. Komenda Zlotu zaprasza Was do harcerskiego współzawodnictwa patroli i IST naszej reprezentacji. Unlock your adventure to gra, w której będziemy zdobywać mile, niezbędne do dotarcia na Jamboree. Do dzieła!

Zapraszamy do zabawy, która pomoże nam przygotować się do spotkania ze skautami z całego świata i pokazania, jak fajni są harcerze i harcerki z Polski. Mamy nadzieję, że każdy z Was wróci z Jamboree z głową pełną pomysłów, długą listą imion nowych przyjaciół z całego świata i poczuciem, że jesteśmy częścią wielkiej skautowej rodziny.

Na czym polega gra Unlock your adventure?

Dla Zastępów

Każdy z zastępów wykonuje zadania, które pozwalają na zdobycie mil niezbędnych do wymienienia na poszczególne elementy naszej plakietki kontyngentu, która jest jedyna taka i niepowtarzalna, oraz na odblokowanie możliwości realizacji zadań dodatkowych oraz indywidualnych dla członków zastępów.

Punktacja grywalizacji IST i grywalizacji zastępów będzie prowadzona oddzielnie.

Oprócz plakietki, przewidziane są nagrody za zadania w poszczególnych obszarach, oraz nagrody indywidualne. Mile za poszczególne zadania sumują się i zwiększając szansę wygraną.

Zadania będą publikowane na Facebooku kontyngentu: www.facebook.com/jamboree20191.zhp, www.jamboree2019.zhp.pl oraz przesyłane zastępowym i IST mailem.

Zadanie 1. Dla Zastępów – Let’s meet!

Pierwsze zadanie dla każdego z zastępów i pierwsza szansa na zdobycie mil niezbędnych do dotarcia na Jamboree to zadanie związane z przełamaniem pierwszych lodów i lepszym poznaniem się nawzajem.

Przygotujcie krótkie nagranie wideo (min. 30 sekund, maksimum 1 minuta) oraz tekst (maksimum 1500 znaków), w którym przedstawiacie swój Zastęp na Jamboree. Pamiętajcie o dołączeniu zdjęć lub grafik!

Format filmu: .mp4, .wmv, .wma lub .avi. Plik z tekstem: doc., docx. lub odt. Zdjęcia: jpg./png.

Oceniamy: staranność wykonania, pomysłowość, terminowość, dodatkowe wersje językowe, zaangażowanie całego patrolu

Wykonanie tego zadnia otworzy możliwość realizacji zadań indywidualnych i dodatkowych zadań zespołowych.

Termin: prosimy o przesłanie nagrań wideo i tekstów do 20 maja na adres program.jamboree2019@zhp.pl.

W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości piszcie do aleksandra.polesek@jpt.zhp.pl